Tagi

, ,

 

Od razu bez zbędnych wstępów najbardziej jak potrafię przepraszam wszystkich, którzy od miesięcy zaglądają do mnie a tu ciągle nic nowego. Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, jakoś ostatnio nie potrafię się zorganizować. Jednocześnie obserwując statystyki wiem,  że ciągle u mnie gościcie i za to gorąco wam dziękuję.

A teraz już pokazuję co wyprodukowałam przed Świętami. W tym roku próbowałam walczyć z kartkami świątecznymi – zobaczcie co mi wyszło.

25.12

25.12.

Pomysł zaczerpnęłam z zaproszenia na ślub, jakie dostałam od Asi i Arka – kartka z „wyrywanego” kalendarza z datą ich ślubu. Ja wpisałam datę 25 grudnia jako datę Bożego Narodzenia a w środku życzenia. Na zdjęciach słabo widać, ale wszystkie gwiazdeczki, kwiateczki i choinki „odstają”(przykleiłam je 3mm taśmą dwustronną) od kartki tworząc wrażenie 3D.

choinka

choinkiII

Tu i w kolejnych kopertach i kartkach wykorzystałam pomysły z Pintest, a do środka wydrukowałam ładny obrazek na odwrocie, którego można było napisać życzenia.

koperty

kopII

mikol

Tutaj wykorzystałam decoupage na papierze – kartkę bloku technicznego smaruję w całości klejem do decoupage czekam kilka minut żeby trochę przeschła, przykładam wybrany kawałek serwetki,  przeprasowuję przez szmatkę i gotowe.

dziewczynkii jeszcze mój ulubiony motyw świąteczny. Naklejałam go już na bombki, świecznik, butelkę, a teraz powstała kartka 🙂

wes

Podobnej techniki użyłam do zrobienia torebek na prezenty, z tym, że nakleiłam serwetki z obu stron kartki z dużego bloku technicznego.

Torebki

torebkiIItorebki III

Tak wyglądały od środka:torebki IVNa dziś tyle, bo późno już, bardzo dziękuję za odwiedziny i obiecuję, że niebawem wrzucę ciąg dalszy Świąt, a potem to co już zrobiłam po świętach a i przed świętami też coś jeszcze było.

Do zobaczenia 🙂