Tagi

, ,

Kochani, na początek gorące przeprosiny – obiecałam, że w czasie urlopu uzupełnię zaległości, tymczasem urlop dawno minął, a mnie tu nie było – przepraszam. Dziękuję jednocześnie, że mimo to odwiedzacie mojego bloga – to chyba najbardziej motywuje.

Dziś za to coś nowego – sesja zdjęciowa z moją Małą Modelką Ulą:) jakiś czas temu znalazłam na portalu Pint it ( http://verypurpleperson.com/2010/04/making-reversible-bag) wykrój torby, którą można przekładać na dwie strony – prawą i lewą. Bardzo mi się spodobał ten pomysł i szybko zabrałam się do pracy. Wydrukowałam wykrój, wykopałam z moich zapasów odpowiednie materiały i zabrałam się do szycia. Niestety, a może w tym wypadku stety, torba wyszła trochę za mała na zakupy, ale za to idealna dla dziewczynki jako torebka Małej Damy. Od razu przyszła mi do głowy Ula – córeczka  kuzynki mojego męża. Torebka trochę odczekała zanim spotkałyśmy się z dziewczynami. Miałam nadzieję, że spodoba się Uli i nie zawiodłam się – Ula była zachwycona. Zgodziła się też na sesję zdjęciową w ogrodzie – powiem Wam, że to urodzona modelka:)  Zobaczcie zresztą sami:

ula ulaIIa ta girlanda z jaśminu jak Wam się podoba? Robiąc zdjęcia nawet nie zwróciłam uwagi że to tak super wygląda.

ulaIIISama torebeczka wyglądała tak

tor torbIISkroiłam już następną, tym razem dużo większą, ale leży i nabiera mocy urzędowej:)

A tak w ogóle to na Pint it można znaleźć mnóstwo inspiracji, a po zalogowaniu  co tydzień przychodzą nowe propozycje do obserwowania, przy czym administrator podsyła tablice o tematyce, którą ostatnio się przeglądało. Bardzo mi się to podoba. Poza tym można wyszukiwać po hasłach, jedyny minus, jak dla mnie, to to, że większość stron jest anglojęzycznych, a mój angielski jest niewielki. Mogę jednak liczyć na Syna-studenta filologii angielskiej więc jakoś dajemy razem radę (jak tylko On znajdzie chwilę czasu dla starej Matki:)).

Na dziś to tyle – pozdrawiam Wszystkich i dziękuję za odwiedziny i kibicowanie. Pa:)