Tagi

, ,

Ci, którzy czasami zaglądają do mnie wiedzą, że lubię dawać drugie życie różnym przedmiotom. Do tej pory to były raczej niewielkie rzeczy. Dziś chcę pokazać coś większego. Nazwałam to „graty Beaty”

Zaczynamy od wiaderka:

wiadro wiadro IInastępnie wanienka:

wannawanna IIbańkaBańkaIi jeszcze kociołek gargar IIa na koniec (choć to od niej zaczynałam) konewka ale zdjęcie zrobiłam tylko po renowacji

konewkaPoza wanienką, która jest ozdobiona tylko transferem nitro, wszystkie przedmioty „robiłam” i nitro i decoupage, na wiaderku i konewce bratki malowałam farbami bo po zrobieniu transferu nitro prawie ich nie było widać, choć na wydruku kolorowym były całkiem dobrze widoczne. Wolę chyba jednak transfer czarno-biały, ale zamówienie było na kolorowy, więc trzeba było sobie radzić. Ważne że efekt podobał się. Wszystkie przedmioty polakierowałam lakierem nadającym się na zewnątrz 3 razy choć na puszce było napisane że wystarczy dwa, ale ja wiedziałam że „graty” będą wystawione na deszcz, słońce i wiatr więc wolałam je zabezpieczyć mocniej. Okaże się z czasem czy miałam rację.